Jesteś

Nadruk

 

Przedstawiamy Państwu ofertę nadruku na opakowaniach, torebkach i woreczkach!

Dzięki zastosowaniu nowej technologii możemy Państwu zaoferować możliwość wzbogacenia wybranych produktów o logotyp lub grafikę, w różnych wariantach kolorystycznych.

Czy chcą Państwo, aby Wasz sklep jubilerski wyróżniał wśród konkurencji? Ta usługa jest właśnie dla Państwa!

Technologia HOT-STAMP

Nadruk wykonywany jest w technologii HOT-STAMP, najlepszej dla Państwa, ze względu na wysoką jakość wykonania i krótki czas realizacji zamówienia. Metoda ta polega na wprasowaniu kolorowej folii przy pomocy rozgrzanej matrycy. Wykonywaniem nadruku zajmują się nasi pracownicy, którzy są wyszkolonymi fachowcami i mają w tej pracy wieloletnie doświadczenie.

Od czego zacząć?

W pierwszej kolejności należy wykonać matrycę. Na matrycy umieszczony zostanie Państwa logotyp lub dowolna grafika. Grafika lub logotyp muszą być wykonane w formacie PDF (krzywe) lub.cdr (Corel). Jest możliwość przesłania logotypu w formacie.jpg, jednak edycja grafiki kosztuje 40,00 PLN netto. Czas wykonania logotypu wynosi maksymalnie 5 dni roboczych. Natomiast termin realizacji samego nadruku uzależniony jest od wielkości zamówienia. Średnio termin realizacji zamówienia trwa od pięciu do dziesięciu dni roboczych.

Nadruk może być wyłączenie jednokolorowy, do wyboru mają Państwo kolory: biały, czarny, czerwony, niebieski, złoty srebrny, zielony i fioletowy. Możliwy jest także nadruk bez użycia koloru tzw. nadruk strukturalny. Jest to nadruk bezbarwny gdzie, tylko i wyłącznie wytłacza się obraz lub grafikę.

Najczęściej wykonujemy nadruk na opakowaniach z serii VV oraz LV, ale wybór pudełek pozostawiamy Państwu.

 

Cena matrycy 90 zł
Cena nadruku od 1 do 108 szt. 56 zł
Cena nadruku od 109 do 216 szt. 0,33 zł
Cena nadruku powyżej 217 szt. 0,29 zł

 

Przedstawione ceny dotyczą jednej wielkości opakowań i jednego wariantu kolorystycznego nadruku. Wybranie innego rozmiaru opakowań, lub różnych kolorów nadruku traktowane jest, jako odrębny, dodatkowy koszt. W przypadku nadruku na torebkach z obu stron, muszą się Państwo liczyć z tym. że nadruk na każdej ze stron jest traktowany, jako odrębny. Przedstawione ceny nie zawierają podatku VAT.

 

Nadruk wykonujemy na:

Opakowaniach papierowych z serii:  LV,  VVELSGMGOLTDUP, VG

Torebkach papierowych z serii:  LFMG, MK, MV, OT, RN, TG, TQ, TZ

Opakowanicah z ekoskóry (nadruk wewnątrz) z serii:  ZHDHLZLCZK

Opakowaniach drewnianych (nadruk wewnątrz) z serii:  DNMAMP

Paletach ekspozycyjnych:   AD-882A, AD-883A

 

Nadruk możliwy jest także na innych opakowaniach, jednak jego wykonanie zależy od paramatrów Państwa logo.